VYBRAT VHODNÝ MODEL PNEUMATIK ALTENZO.

Altenzo Sports Equator Altenzo Sports Equator zabezpečuje vynikající rovnováhu mezi pohodlím a bezpečím. Moderní vzorek protektora efektivně odvádí vodu, umožňuje snižovat riziko aquaplaningu (vniknutí vrstvy vody do bodu kontaktu pneumatiky s vozovkou při jízdě vysokou rychlostí).
Při výrobě pneumatiky se přidává křemen, což pozitivně ovlivňuje vlastnosti spojené s přilnavostí na mokré silnici.
Využívání technologií zvýšení odolnosti proti opotřebení v modelu Sports Equator umožňuje zvýšit dobu životnosti pneumatiky.
Takže Sports Equator se stává optimální volbou pro sedany a lehké nákladní vozy nižší a střední třídy po celém světě.
Altenzo Sports EquatorAltenzo Sports Comforterje to unikátní asymetrická pneumatika, rozpracovaná v Austrálii a je určená pro menší, středné a velká vozidla.
Altenzo Sports Equator Altenzo Sports NavigatorPro výrobu Altenzo Sports Navigator se používají nejnovější technologie, a to aby bylo dosaženo vyrovnanosti její vlastností.
Díky nízké úrovni hlučnosti model Sports Navigator přinese Vám maximálně možné pohodlí, a zároveň zajistí vysokou bezpečnost jízdy.
– Petr Vlk Altenzo Sports Comforter – heureka.cz

Přednosti:-nízká cena – аustralský výrobce Recenze:Loni jsem si koupil tyto pneumatiky na zkoušku, protože jsem o této značce nic moc nevěděl, ale nalákala mně cena. Takže můžu říct, že pneumatika je úplně v pohodě. Drží to na mokru, ubývá pomalu, proto letos jsem to koupil i na druhé auto pro manželku. Pro mě má pneumatika ideální poměr cena a kvality.

Zavřít nabídku